Przejdź do treści głównej

Zielona Góra. Wystartowała II edycja konkursu zawodoznawczego!

autor(ka): Daria Lisiecka
2018-09-07, 10:04
Powiatowe Centrum Doradztwa Zawodowego zaprasza młodzież z zielonogórskich techników oraz szkół branżowych do uczestnictwa w II edycji konkursu zawodoznawczego, realizowanego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”.

Tegoroczna edycja konkursu ma charakter interaktywnej gry terenowej, realizowanej pod hasłem ‘Poznajemy Zawody”. Jest także jedną z wielu inicjatyw zaplanowanych na przypadający w połowie października Ogólnopolski Tydzień Kariery, którego celem jest popularyzacja wiedzy o doradztwie zawodowym oraz umacnianie samoświadomości zawodowej młodzieży poprzez szereg różnego rodzaju działań edukacyjnych.

Warunkiem przystąpienia do II edycji konkursu zawodoznawczego jest zebranie 3-osobowej drużyny, składającej się z uczniów tej samej szkoły, a następnie złożenie karty zgłoszeniowej w terminie od 4 września do 5 października 2018r. Karty zgłoszeniowe należy składać w biurze szkolnego doradcy zawodowego lub wysyłać drogą pocztową na adres Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego według wzoru opisanego w Regulaminie Konkursu.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Pani Daria Lisiecka z Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego, tel.: +48 734 848 121, e-mail: oraz szkolni doradcy zawodowi, których wykaz znajduje się w Regulaminie Konkursu.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Powiatowe Centrum Doradztwa zawodowego przy CKZiU "Ekonomik"
Data wydarzenia: 2018-10-18
Organizator:

Powiatowe Centrum Doradztwa zawodowego

Adres:

Długa 5, 65-401 Zielona Góra, woj. lubuskie

Tel.:

+48 734848121

E-mail:

pcdz@zsek.zgora.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja zawodowa
  • edukacja
  • ekonomia, rynek pracy
  • młodzież
  • rozwój zawodowy