Przejdź do treści głównej

Poznań. Konkurs dotacyjny "GOZpodarne wyzwanie"

autor(ka): Ewa Wójcik
2018-09-10, 10:04
archiwalne
Jeszcze tylko do 14 września (tego piątku!) trwa nabór pomysłów w konkursie grantowym „GOZpodarne wyzwanie”! Koalicja RECONOMY ma zaszczyt zaprosić organizacje pozarządowe z Poznania do Konkursu „GOZpodarne wyzwanie”. Konkurs realizowany jest w ramach Tygodnia Gospodarki Obiegu Zamkniętego (Circular Week).

Szanowni Państwo,

Przypominamy że jeszcze tylko do 14 września, do godziny 17:00, trwa nabór wniosków w konkursie grantowym „GOZpodarne wyzwanie”!

Koalicja RECONOMY, której celem jest promocja idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ), zaprasza organizacje pozarządowe do Konkursu „GOZpodarne wyzwanie”. Partnerem konkursu jest Stena Recycling.

Konkurs realizowany jest w ramach Tygodnia Gospodarki Obiegu Zamkniętego (Circular Week), który w tym roku odbędzie się po raz pierwszy w Polsce w terminie 22-28 października 2018 r.

Chcemy wybrać 10 najlepszych autorskich pomysłów na promocję działań i idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wniosek o dofinansowanie dostępny na stronie www.circularweek.org/granty/.

Konkurs „GOZpodarne wyzwanie” jest jednoetapowym, otwartym konkursem, skierowanym do organizacji pozarządowych zarejestrowanych i działających na terenie jednego z pięciu miast: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź, Katowice.

Dofinansowanie, o które mogą starać się Uczestnicy, wynosi 2.500 złotych brutto.

Termin składania prac konkursowych – 14 września 2018 roku do godziny 17.00,

ogłoszenie wyników – 21 września 2018 roku do godziny 17.00.

Regulamin konkursu, formularz wniosku oraz szczegółowe informacje dostępne są na www.circularweek.org/granty/

Serdecznie zapraszamy, Koalicja RECONOMY

Koalicja na rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego RECONOMY jest dobrowolnym zrzeszeniem firm i instytucji zaangażowanych w promocję idei zrównoważonej gospodarki, a szczególnie zasad obiegu zamkniętego na każdym etapie prowadzenia działalności. W ramach swojej aktywności Koalicja planuje nie tylko edukować różne grupy interesariuszy, ale w praktyczny sposób inspirować biznes do podejmowania innowacyjnych działań zbliżających Polskę do modelu gospodarki obiegu zamkniętego. Więcej informacji na stronie: www.reconomy.pl/pl/koalicja


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Polish Circular Week
Miejsce: Poznań, woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: od 2018-09-10 do 2018-09-14
Organizator:

Koalicja na rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego RECONOMY

Adres:

Warszawa,

E-mail:

gozpodarne.wyzwanie@gmail.com

Www:

http://circularweek.org/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • gospodarka
  • zrównoważony rozwój