Przejdź do treści głównej

Rejestracja dla uczestników Ogólnopolskiej Giełdy Projektów 2018!

autor(ka): Gabriela Będkowska
2018-09-10, 13:48
Prezentacje projektów kulturalnych, wizyty studyjne, warsztaty, spotkanie z animatorami kultury z całego kraju – taki program czeka uczestników VIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów w Białymstoku, na którą zapraszamy w dniach 17-19 października 2018 r. Nabór trwa od 7 do 28 września!

Ogólnopolska Giełda Projektów to coroczne wydarzenie Narodowego Centrum Kultury, skierowane do wszystkich aktywnych przedstawicieli sektora kultury. W tym roku organizujemy je ze współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstokui Białostockim Ośrodkiem Kultury.

Co roku Giełdzie towarzyszy inny temat przewodni - w jubileuszowym roku 2018 nie bez przyczyny wybraliśmy świętowanie. O motywach związanych z szeroko rozumianym świętowaniem w edukacji kulturalnej i działaniach animacyjnych będziemy rozmawiać z 250 animatorami i animatorkami kultury z całego kraju!

Głównym punktem programu trzydniowej Giełdy jest prezentacja dwudziestu najciekawszych praktyk kulturalnych, wyłonionych przez jurorów. Dla uczestników przygotowaliśmy także jedno- i dwudniowe warsztaty oraz wizyty studyjne, podczas których zabierzemy ich do wybranych instytucji kultury na Podlasiu.

Udział w wydarzeniu, jak zawsze, jest bezpłatny dla uczestników. Organizatorzy gwarantują jednak ograniczoną liczbę darmowych noclegów, dlatego radzimy nie zwlekać z rejestracją!

Opis wszystkich projektów, które zaprezentujemy, warsztatów i wizyt studyjnych znajdują się na naszej stronie. Ankieta rejestracyjna dla uczestników jest dostępna TUTAJ.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem ministra kultury i dziedzictwa narodowego, prof. Piotra Glińskiego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Narodowe Centrum Kultury
Miejsce: Białystok
Data wydarzenia: od 2018-09-10 do 2018-09-28
Organizator:

Narodowe Centrum Kultury

Adres:

Płocka 13, 01-231 Warszawa-Wola, woj. mazowieckie

Tel.:

22 210 01 00

Faks:

22 210 01 01

E-mail:

nck@nck.pl

Www:

http://www.nck.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka