Przejdź do treści głównej

Opole. Bezpłatne szkolenie z ekonomicznej gry symulacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu

autor(ka): Anna Sarlej
2018-09-10, 08:54
bezpłatne
Szkolenie odbędzie się 25 września 2018 roku (wtorek) o godz. 11.00 w sali szkoleniowej Fundacji Rozwoju Śląska przy ul. Wrocławskiej 133 w Opolu i potrwa około 3 godzin. Szkolenie ma na celu trenowanie kompetencji społecznych, takich jak komunikacja w grupie i negocjacje, kształtowanie postawy przedsiębiorczej, rozwój kreatywności oraz umiejętności myślenia strategicznego.

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie z ekonomicznej gry symulacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu. Szkolenie odbędzie się 25 września 2018 r. (wtorek) o godz. 11 w Opolu. Czas trwania: ok. 3 godzin. Zgłoszenia proszę wysyłać na do 21 września 2018 r.

Szanowni Państwo,

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenie z prowadzenia warsztatów i szkoleń z wykorzystaniem ekonomicznej gry symulacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu, która jest sprawdzonym narzędziem aktywizującym i integrującym dla grup od 12 do 30 osób powyżej dwunastego roku życia.

Uczestnicy w praktyce, poprzez udział w rozgrywce, przekonają się, jakie korzyści może przynieść wykorzystanie gry w szkoleniach czy warsztatach (między innymi integracja grupy, trenowanie kompetencji społecznych takich jak komunikacja w grupie i negocjacje, kształtowanie postawy przedsiębiorczej, rozwój kreatywności i umiejętności myślenia strategicznego), a także poznają historię andrychowskiego ośrodka tkackiego, na bazie której powstała gra.

Pierwsze wydanie gry powstało w 2010 roku. Obecnie jest ona używana przez pracowników ponad 850 organizacji w całej Polsce – uczelni, urzędów pracy, poradni psychologiczno-pedagogicznych, organizacji pozarządowych, firm szkoleniowych, ochotniczych hufców pracy.

Zaproszenie kierujemy do doradców zawodowych, nauczycieli, wykładowców akademickich, pracowników biur karier, trenerów biznesu, przedstawicieli centrów aktywizacji zawodowej i społecznej, klubów pracy, klubów integracji społecznej, animatorów kultury i wszystkich pracujących z grupami osób powyżej dwunastego roku życia.

Szkolenie odbędzie się 25 września 2018 roku (wtorek) o godz. 11.00 w sali szkoleniowej Fundacji Rozwoju Śląska w Opolu i potrwa około 3 godzin.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem do 21 września (piątek) do godziny 16.00. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz nazwę organizacji, którą Państwo reprezentują. Decyduje kolejność zgłoszeń (30 miejsc). Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 509 559 048.

Szczegółowy program szkolenia, zdjęcie gry oraz informacje na jej temat znajdą Państwo w załączonych materiałach i na stronie www.csb.mik.krakow.pl.

Zapraszamy także do obejrzenia pięciominutowego filmiku o naszej grze: https://youtu.be/xdw-NzSL_dw.

Pozdrawiam i zachęcam do udziału w szkoleniu!

Anna Sarlej


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Fundacja Rozwoju Śląska, Wrocławska 133, Opole, woj. opolskie
Data wydarzenia: 2018-09-25
Organizator:

Małopolski Instytut Kultury

Adres:

28 lipca 1943 17c, 30-233 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

+48 509 559 048

E-mail:

csb@mik.krakow.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja zawodowa
  • animacja
  • edukacja
  • edukacja ekonomiczna
  • edukacja kulturalna
  • integracja społeczna