Przejdź do treści głównej

Konkurs: Firma Rodzinna Roku - kreator odpowiedzialności społecznej i biznesowej

autor(ka): Aleksandra Pelz
2018-09-10, 17:07
Konkurs ma na celu wyłonienie i promocję wyjątkowych przedsiębiorstw, które realizują strategię uwzględniającą dobro swego otoczenia, a także wykazują się ciekawymi projektami autorskimi na rzecz pracowników, klientów, społeczeństwa lub środowiska naturalnego. Co roku Kapituła Konkursowa, składająca się z wybitnych ludzi świata nauki i biznesu, ocenia działalność i debatuje nad wyborem Laureata Konkursu. – Firmy Rodzinnej Roku.

Zapraszamy Firmy Rodzinne do zgłoszenia się w Konkursie Firma Rodzinna Roku - dołącz do grona liderów zaangażowanych społecznie!

Konkurs ma na celu promocję przedsiębiorstw rodzinnych, które wyróżniają się swoją postawą prospołeczną. Co roku wyróżniamy wyjątkowe firmy, które w swoim DNA mają zapisane zarządzanie przez wartości, a to właśnie stąd płynie naturalna chęć pomocy swojemu biznesowemu i społecznemu otoczeniu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a w kolejnym kroku przejść do wypełnienia krótkiej ankiety.

Jesteśmy głęboko przekonani, że sposób funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa i podejmowane w ramach swojej działalności aktywności zdecydowanie dają przesłanki do zdobycia tytułu Firma Rodzinna Roku.

Na zgłoszenia czekamy do końca września! Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy Twoje zgłoszenie wśród firm kandydujących do miana Firmy Rodzinnej Roku.

Udział w konkursie jest nieodpłatny.

Decyzję o nadaniu tytułu podejmie Kapituła Konkursowa. Gala Wręczenia Nagród odbędzie się 22 listopada w Poznaniu w Sali Białej Bazaru Poznańskiego – to będzie naprawdę wyjątkowa uroczystość.

ZGŁOSZENIE

ANKIETA

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: firmarodzinnaroku.pl


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Firma Rodzinna Roku
Miejsce: Bazar Poznański, Paderewskiego 7, 61-770 Poznań, woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: od 2018-09-10 do 2018-10-07
Organizator:

Fundacja Instytut Biznesu Rodzinnego

Adres:

Ignacego Paderewskiego 8, 61-770 Poznań, woj. WP

Tel.:

61 307 14 27

E-mail:

apelz@ibrpolska.pl

Www:

http://www.ibrpolska.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • przedsiębiorczość
  • rodziny
  • rynek pracy
  • współpraca z biznesem