Przejdź do treści głównej

Sochaczew. Poznajmy się! Spotkanie dla ngo z powiatu sochaczewskiego

autor(ka): Adrianna Lau
2018-09-14, 08:53
bezpłatne
Federacja Mazowia razem z Porozumieniem Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie dla NGO z powiatu sochaczewskiego "Poznajmy się!". Spotkanie odbędzie się 20 września o godz. 17.30 w Sochaczewie, Kramnice Miejskie, ul. 1 maja 21.

W ramach projektu „Mazowia dla Mazowsza” odwiedzamy większość powiatów województwa mazowieckiego. Chcemy poznać lokalne organizacje i zaprosić je do dołączenia do Federacji, ale także zachęcić do lokalnego sieciowania pokazując zalety takiej formy współpracy. W trakcie spotkania skupimy się na praktycznych aspektach działania w sieci.

Spotkania będą także okazją do wzajemnej integracji, wymiany doświadczeń i wiedzy o możliwych źródłach finansowania działań, burzy pomysłów nad wspólnymi projektami, ale także przestrzenią do rozmowy o trudnościach, z którymi mierzą się organizacje w poszczególnych powiatach województwa mazowieckiego.

Chcemy zaprosić wszystkie zainteresowane organizacje do udziału w XIV Mazowieckim Forum Inicjatyw Pozarządowych – ogólnowojewódzkim spotkaniu III sektora, które odbędzie się 1 października w Centrum Kreatywności w Warszawie.

Federacja Mazowia to działająca nieprzerwanie od 2002 roku ogólnowojewódzka federacja organizacji pozarządowych. W ostatnich latach Federacja Mazowia realizowała szereg projektów, których głównym celem było wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Mazowszu poprzez wzmacnianie potencjału organizacji pozarządowych i zwiększanie zaangażowania mieszkańców w działalność obywatelską i społeczną.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/448997332289244/

Zadanie „Mazowia dla Mazowsza” jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Kramnice Miejskie Sochaczew, ul. 1 maja 21, 96-500 Sochaczew, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-09-20
Organizator:

Federacja MAZOWIA

Adres:

Kredytowa 6 22, 00-062 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 652 22 66

Faks:

22 350 64 40

E-mail:

mazowia@mazowia.org.pl

Www:

http://www.mazowia.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • federalizacja, sieciowanie
  • partnerstwo
  • współpraca między organizacjami