Przejdź do treści głównej

Kraków. Spotkania z NGOs działającymi w sferze kultury

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-09-14, 14:39
Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza organizacje pozarządowe działające w sferze kultury, sztuki, dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na spotkania o charakterze konsultacyjno-informacyjnym, które odbędą się 21 i 27 września br.

W trakcie pierwszego spotkania z udziałem Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej, Kultury i Promocji Miasta Andrzeja Kuliga zostanie podsumowana dotychczasowa współpraca, a także zostaną przedstawione nowe, szeroko konsultowane założenia Wieloletniego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi na lata 2019-2022.

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00, 21 września (piątek) w siedzibie Centrum Kultury Podgórza przy ul. Sokolskiej 13.

Drugie ze spotkań planowane jest także o godz. 17.00, 27 września (czwartek) w Nowej Hucie w ArtZonie Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na os. Górali 4.

Spotkanie z udziałem przedstawicieli Wydziałów UMK: Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Promocji i Turystyki oraz Biura Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych będzie miało charakter roboczy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Spotkania


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Krakowa
Data wydarzenia: od 2018-09-21 do 2018-09-27
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka
  • współpraca z administracją