Przejdź do treści głównej

Konkurs Fundacji ING Dzieciom na bezpłatne zimowiska w Wiśle

autor(ka): Julia Piątkowska
2018-09-14, 15:46
Zimowiska
Do 9 października organizacje pozarządowe, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych, mogą wziąć udział w konkursie na pomysły na dwunastodniowe zimowiska.

Fundacja ING Dzieciom od trzynastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Trwający obecnie nabór dotyczy zimowisk. Na stronie internetowej www.ingdzieciom.pl znajdują się wszystkie informacje dotyczące konkursu, regulamin i wniosek oraz opis dotychczas zrealizowanych turnusów.

Do godz. 23:55 9 października 2018 r. organizacje pozarządowe, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych, mogą wziąć udział w konkursie na pomysły na dwunastodniowe zimowiska. Ważne, aby dzieci poznawały świat, uczyły się nowych rzeczy, nabierały nowych umiejętności.

Nagrodą w konkursie jest udział 50-osobowej grupy dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat, wraz z kadrą pedagogiczno-wychowawczą, w dwunastodniowym zimowisku i realizacja własnego programu dydaktyczno-wychowawczego. Koszt zimowiska w całości pokrywa Fundacja ING Dzieciom.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znaleźć można na naszej stronie internetowej: https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/turnusy-usmiechu/aktualny-konkurs-zimowiska.

Turnusy odbędą się w następujących terminach:

- od 14 stycznia do 25 stycznia 2019 r.

- od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r.

- od 11 lutego do 22 lutego 2019 r.

Pytania dotyczące konkursu można kierować do organizatora:

Fundacja ING Dzieciom

 

 

 

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja ING Dzieciom
Data wydarzenia: od 2018-09-14 do 2018-10-09
Organizator:

Fundacja ING Dzieciom

Adres:

11 Listopada 12, 43-460 Wisła, woj. SL

Tel.:

33 812 69 95

Faks:

33 815 02 02

E-mail:

fundacja@ingdzieciom.pl

Www:

http://www.ingdzieciom.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • młodzież
  • wychowanie
  • wyrównywanie szans