Przejdź do treści głównej

Nabór Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-09-18, 11:00
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego poszukuje aktywnych, młodych osób do współpracy w Radzie Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk. Kandydaci powinni przesyłać swoje zgłoszenia do 31 października 2018 r.

Jeśli masz od 18 do 30 lat, znasz bardzo dobrze język angielski i interesujesz się współpracą państw nadbałtyckich możesz zostać przedstawicielem młodych z województwa warmińsko-mazurskiego w Radzie Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk.

Wymogiem jest nadesłanie przez kandydata zgłoszenia do Departamentu Współpracy Międzynarodowej. Na tej podstawie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę przed komisją konkursową. Z najlepszym kandydatem zostanie podpisanie porozumienie o wykonywanie świadczeń na zasadach wolontariatu. Komisja może również zarekomendować wyznaczenie jego zastępcy, z którym także zostanie podpisane stosowne porozumienie.

Kandydaci powinni przesyłać swoje zgłoszenia w terminie do 31 października 2018 roku na adres .

Zgłoszenia powinny składać się z listu motywacyjnego w języku angielskim oraz życiorysu zawierającego takie dane, jak: imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail. Mile widziane będą informacje na temat ukończonych szkół i uczelni bądź trwających obecnie studiów, aktywności społecznej oraz doświadczenia zawodowego, w przypadku osób pracujących.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Nabór


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Data wydarzenia: od 2018-09-18 do 2018-10-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • działalność międzynarodowa
  • edukacja obywatelska
  • integracja europejska
  • młodzież
  • polityka międzynarodowa
  • współpraca międzynarodowa