Przejdź do treści głównej

Poznań. Akcja: What's'Art: Raise Your Human Right!

autor(ka): Urszula Kisiel-Grzanka
2018-09-20, 13:42
archiwalne
What’s’Art to projekt promocji praw człowieka w przestrzeni publicznej poprzez sztukę uliczną. Udowodnij, że jesteś człowiekiem i nic co ludzkie, w tym prawa człowieka, nie jest Ci obce! Przyjdź w piątek, 28 września, do Ogrodu Łazarz i włącz się w akcję promowania praw człowieka poprzez sztukę uliczną!

Co się będzie działo w ramach eventu What’s’Art:

● Podejmij wyzwanie i skocz przed obiektywem aparatu fotograficznego! Twój wizerunek zostanie potem przerobiony w grafikę, promującą What's'Art Raise Your Human Right.

Wszystkie fotki zostaną wrzucone w symboliczny album projektu https://www.facebook.com/whatsart.poznan/ a Ty będziesz mieć nową profilówkę na Fejsie (naturalnie jeśli zechcesz, ale liczymy, że zechcesz, bo przecież nic tak nie pomaga upowszechnianiu zacnych spraw jak sharowanie w kręgach swoich znajomych).

● Zostanie ukończony i oficjalnie odsłonięty nowy mural w Poznaniu: tunel przedstawiający historię walk o prawa człowieka od lat '60-ych po czasy współczesne. Tworzyć go będą uczestnicy treningu What's'Art z 9 krajów UE wspierani przez Dominika Dziedzinę z grupy MURALL, który stworzył do tej pory m.in. słynny poznański mural na Śródce.

Projekt jest organizowany przez poznańskie Centrum Inicjatyw Młodzieżowych HORYZONTY, a współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

www: https://medium.com/whats-art-poznan

Facebook: https://www.facebook.com/whatsart.poznan/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty"
Miejsce: Ogród Łazarz, Klaudyny Potockiej 39 i 41, 60-211 Poznań, woj. Wielkopolskie
Data wydarzenia: 2018-09-28
Organizator:

Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty"

Adres:

Klaudyny Potockiej 38, 60-211 Poznań, woj. WP

E-mail:

kontakt.horyzonty@gmail.com

Www:

http://www.cimhoryzonty.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • kultura i sztuka
  • młodzież
  • prawa obywatela