Przejdź do treści głównej

XVII edycja Konkursu „Społecznik Roku”

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-10-04, 15:20
pixabay.com, CC0 Public Domain
Wojewoda Lubuski ogłosił XVII edycję Konkursu „Społecznik Roku” w pomocy społecznej woj. lubuskiego. Do Konkursu mogą przystępować osoby, instytucje, organizacje, które przyślą opracowanie literackie, wiersz, film, reportaż lub audycję (słuchowisko), na temat swoich działań w obszarze wsparcia społecznego.

Mottem przewodnim tegorocznej edycji Konkursu jest RADOŚĆ.

Priorytety tegorocznej edycji Konkursu to:

1. Radość podzielona…mnoży się razy dwa.

2. Pokonuję bariery, to daje mi radość.

3. Jak radość z pomagania wypełnia moje życie.

4. Radość wyzwaniem codzienności!

Największe szanse na nagrodę mają osoby, które w swoich „dziełach” pokażą m.in. pozytywne efekty swojej pracy zawodowej lub społecznej, emocje jakie towarzyszyły im w realizacji zadań, emocje i postawy klientów.

Prace konkursowe (z dopiskiem „Społecznik Roku”), przyjmuje Wydział Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. ul. Jagiellończyka 8 w terminie do 24 października 2018 r. Można je dostarczyć osobiście, przesłać pocztą lub elektronicznie na adres: .

Rozstrzygnięcie Konkursu i uhonorowanie zwycięzców, odbędzie się tradycyjnie w listopadzie br., podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika Socjalnego w Gorzowie Wlkp.

Wojewoda Lubuski serdecznie zaprasza osoby, instytucje, organizacje pozarządowe działające w obszarze pomocy społecznej, do udziału w Konkursie.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Lubuski Urząd Wojewódzki
Miejsce: woj. lubuskie,
Data wydarzenia: od 2018-10-04 do 2018-10-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • integracja społeczna
  • polityka społeczna
  • przeciwdziałanie ubóstwu
  • społecznicy
  • wolontariusze