Przejdź do treści głównej

Hilton Garden Inn Kraków Airport charytatywnie. Culinary World Cup 2018 Fine Dining

autor(ka): Organizatorzy
2018-10-10, 11:35
Już 27 października w godz. 18.00-21.00 odbędzie się kolacja charytatywna Culinary World Cup 2018 Fine Dining, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie krakowskiego domu fundacji Ronalda McDonalda.

110 uczestników, znani goście, najlepsi szefowie kuchni z całej Polski, piękne przestrzenie hotelowej restauracji L’atmosphere, a przede wszystkim doskonałe jedzenie, wyborne wina i co najważniejsze szczytny cel – tak po krótce zapowiada się ten wieczór.

Culinary World Cup 2018 Fine Dining organizowane jest wspólnie przez Hilton Garden Inn Kraków Airport oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni. Kolacja z udziałem kadry narodowej szefów kuchni, czyli National Culinary Team Poland, na niespełna miesiąc przed pucharowymi zmaganiami o mistrzostwo świata w gotowaniu będzie niespotykaną okazją do skosztowania wyśmienitych dań światowej klasy. Dla balickiego hotelu to jeszcze jeden wyjątkowy powód do radości, bowiem członkiem kadry jest Dawid Grucel, szef kuchni hotelowej restauracji L’atmosphere.

Menu kolacji to doskonała kompozycja dań. Począwszy od podpalanego łososia z krewetkami i chili oraz kluskami śląskimi z łososiem i porem, przez pieczoną polędwicę jagnięcą z lubczykiem i cytryną a do tego delikatnie wędzona modra kapusta, zaskakująca glazurowana marchewka z lejkowcem dętym, a na deser polski sernik karmelizowany infuzowanym cukrem pomarańczowym, galaretka z owoców tropikalnych, czekoladowe ciastko i mus z mango i marakui z dodatkiem owoców leśnych. Mało tego – podczas Culinary World Cup 2018 Fine Dining będzie można degustować wyborne wina hiszpańskie i francuskie, specjalnie na tę okazję dobrane przez sommelierów firmy Wineland, jednego z partnerów wydarzenia. Będzie także mała niespodzianka kulinarna przygotowana przez zespół kucharzy hotelu. I jak tu się nie skusić?

A co najważniejsze – charytatywny cel. Hilton Garden Inn Kraków Airport wspiera krakowski dom fundacji RMcD, działający przy szpitalu specjalistycznym Kraków-Prokocim, od początków jego otwarcia. Dla rodzin dzieci przebywających na oddziale onkologicznym to prawdziwa przystań i możliwość na choćby chwilowe nabranie sił na dalsze zmagania z chorobą dziecka. Październikowa kolacja to kontynuacja działań w ramach odpowiedzialnego biznesu, a także globalnej strategii marki Hilton #TravelWithPurpose.

Udział w Culinary World Cup 2018 Fine Dining jest płatny a bilety można zakupić kontaktując się bezpośrednio z działem sprzedaży hotelu:

Koszt biletu wynosi 160 pln/ osobę i zawiera: welcome drink, 3-setowe menu, finger foods oraz degustację win. Organizator planuje dla uczestników także niewielkie after party. Przygotowano także specjalną ofertę cenową na noclegi – 299 pln/ osobę ze śniadaniem, dopłata za drugą osobę 59 pln.

Partnerami wydarzenia są wspomniany wcześniej Wineland – doświadczony importer win od 55 producentów z całego świata, a także Selgross Cash&Carry i Transgourmet Polska.

Więcej informacji na www.krakowairporthotel.pl/aktualności.


Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: 2018-10-27
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • ochrona zdrowia
  • rodziny