Przejdź do treści głównej

Ełk, Olsztyn. Szkolenie "Prawidłowe udzielanie zamówień w ramach projektów EFS"

autor(ka): Iwona Kąkol
2018-10-11, 08:44
płatne
Ełk, Olsztyn, 7, 8 listopada 2018: Zamówienia w projektach EFS. Szkolenie poprowadzi Kamil Zbroja, zasady szacowania wartości zamówień w projektach „miękkich”, procedura rozeznania rynku dla zamówień, procedura zasady konkurencyjności dla zamówień, stosowanie przepisów ustawy pzp, ustalanie kryteriów oceny ofert oraz warunków udziału w postępowaniach, praca w serwisie bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl, zamówienia publiczne w systemie SL2014.

Szanowni Państwo, Krajowa Instytucja Szkoleniowa zaprasza na szkolenie:

„Prawidłowe udzielanie zamówień w ramach projektów Europejskiego Funduszu Społecznego”

które odbędzie się:

w EŁKU dnia 7 listopada 2018 r., w sali szkoleniowej w budynku Park Naukowo Technologiczny, przy ul. Podmiejska 5, Ełk, http://www.technopark.elk.pl/

w OLSZTYNIE dnia 8 listopada 2018 r., w sali szkoleniowej w budynku hotelu Relaks, przy ul. Żołnierskiej 13b, Olsztyn, http://www.ssmolsztyn.pl/relaks/

Szkolenie skierowane jest do osób prywatnych oraz pracowników firm i instytucji zamierzających realizować lub realizujących projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w latach 2014-2020

Celem szkolenia jest przygotowanie Uczestniczek i Uczestników do prawidłowego udzielania zamówień, w tym dokonywania rozeznania rynku oraz przeprowadzania procedur zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz prawem zamówień publicznych.

Podczas zajęć omówione zostaną między innymi następujące tematy:

  • zasady szacowania wartości zamówień w projektach „miękkich”,
  • procedura rozeznania rynku dla zamówień, których wartość przekracza 20 tys. zł netto,
  • procedura zasady konkurencyjności dla zamówień, których wartość przekracza 50 tys. zł netto,
  • stosowanie przepisów ustawy prawo zamówień publicznych, w tym w szczególności zamówień na usługi społeczne,
  • ustalanie kryteriów oceny ofert oraz warunków udziału w postępowaniach, których przedmiotem jest zakup usług doradztwa (zawodowego, prawnego itp.), psychologicznych, kursów zawodowych, egzaminów potwierdzających zdobycie kwalifikacji itp.,
  • praca w serwisie http://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/
  • zamówienia publiczne w systemie SL2014.

Każdy z Uczestników otrzyma komplet wzorów dokumentów (rozeznanie rynku, zasada konkurencyjności, pzp) służących do prawidłowego przygotowania i przeprowadzenia postępowań, których przedmiotem są: zakupy usług doradczych i psychologicznych, kursów zawodowych, transportu uczestników projektu, dostaw wyposażenia do szkół oraz każde inne, których potrzebę zgłosicie Państwo przed lub w trakcie trwania szkolenia.

Nabycie kompetencji zostanie potwierdzone Certyfikatem.

O wartość merytoryczną szkolenia zadba, znany większości z Państwa, nasz ekspert, który na bazie swoich doświadczeń oraz ciągle poszerzanej wiedzy podczas udzielania zamówień w projektach finansowanych z UE w perspektywie finansowej 2014-2020 przygotował autorski program szkolenia.

Zajęcia przygotował i poprowadzi KAMIL ZBROJA – Certyfikowany Ekspert EFS w perspektywie 2014-2020, Trener i Doradca z zakresu Funduszy Europejskich oraz Prawa zamówień publicznych posiadający oprócz gruntownego przygotowania i wiedzy teoretycznej wieloletnie i aktualne doświadczenie w aplikowaniu oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu to 290,00 PLN brutto – płatne w terminie 7 dni po zakończeniu szkolenia – prosimy nie dokonywać płatności przed otrzymaniem rachunku, które zostaną przekazane Uczestnikom podczas zajęć.

W przypadku chęci skierowania większej ilości osób niż 2 prosimy o kontakt w celu uzyskania rabatu.

Zgłoszenie należy przesyłać faksem na numer: 58 684 30 22 lub pocztą elektroniczną na adres:

Więcej informacji na temat szkolenia pod nr tel.: 730 037 199

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Ełk, Olsztyn, Podmiejska 5, Żołnerska 13b, Ełk, Olsztyn, woj. Warmińsko - Mazurskie
Data wydarzenia: od 2018-11-07 do 2018-11-08
Organizator:

Iwona Kąkol Krajowa Instytucja Szkoleniowa

Adres:

Borucino 30a, 83-323 Borucino, woj. Pomorskie

Tel.:

730 037 199

Faks:

58 684 30 22

E-mail:

kis@kis.edu.pl

Www:

http://www.fb.com/kisedu/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • księgowość
  • obowiązki
  • prawo