Przejdź do treści głównej

Psychoterapia małżeńska w warszawskim Centrum Rozwoju dla Par - nowy adres

autor(ka): Mikołaj Czyż
2013-01-03, 10:11
archiwalne
Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu zaprasza do nowej siedziby CentrumPar.pl przy ul. Filtrowej 69/13 na Starej Ochocie w Warszawie. W ramach tego projektu dwoje psychoterapeutów (kobieta i mężczyzna) prowadzi wspólnie psychoterapię par. Sesje i konsultacje prowadzone są od poniedziałku do piątku. Udział w nich jest odpłatny.

Prowadzona w Centrum psychoterapia par polega na rozmowie czworga osób - pary będącej w związku oraz dwojga psychoterapeutów. Poruszane są wszystkie tematy, które para uważa za istotne i o których obie osoby chcą mówić.

Celem terapeutów jest pomoc w zdefiniowaniu trudności i obszarów rozwoju związku, udzielanie wsparcia każdej ze stron relacji i zauważanie potencjału zmiany związku.

Sesje i konsultacje prowadzone są od poniedziałku do piątku. Na stronie można zapoznać się z informacjami o stosowanej metodzie terapeutycznej, zasadach poufności, kwestiach technicznych oraz przeczytać o tym, jak pary mogą z tej formy pomocy psychologicznej skorzystać i jak praktycznie przebiegają sesje par.

Psychoterapia prowadzona jest w paradygmacie Psychologii Zorientowanej na Proces. Zapraszamy pary w każdym wieku, osoby heteroseksualne i homoseksualne, każdej narodowości, pochodzenia społecznego, wyznania i zdrowia. Sesje prowadzone są po polsku i po angielsku (couples counseling in English).

Autorami projektu są warszawscy psychoterapeuci: Agnieszka Serafin i Mikołaj Czyż. Zobacz stronę na facebooku i goople+.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: CentrumPar.pl
Miejsce: Centrum Rozwoju dla Par, ul. Filtrowa 69 m. 13, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2013-01-03 do 2013-01-31
Organizator:

Agnieszka Serafin i Mikołaj Czyż

Adres:

ul. Filtrowa 69 m. 13, 02-055 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

601 532 319

E-mail:

kontakt@centrumpar.pl

Www:

http://www.centrumpar.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rodziny
  • rozwój osobisty